Series
Ratings
72- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
A New LeafRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0