Series
Ratings
126
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
Bad GuysRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Testimony of NRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0- Q10Rated ★ 5.0
WATER BOYSRated ★ 3.0- 14 Year Old MotherRated ★ 3.5