Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Weakest BeastRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5