Movies
Ratings
965
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 3.0
Library WarsRated ★ 1.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 2.5
TomorrowlandRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The BladeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 2.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0