Titles you rated
Queen MantisRated ★ 2.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 1.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5