Movies
Ratings
683
SpotlightRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.5
The Case for ChristRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0- Hwang Jin-ieRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Gangubai KathiawadiRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
BoychoirRated ★ 3.5
Let There Be LightRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.0
DangalRated ★ 3.5
FireproofRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5