Titles you rated
When Calls The HeartRated ★ 3.5
When Calls The HeartRated ★ 3.5
When Calls The HeartRated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 3.0
Miss Scarlet and The Duke Season 1Rated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 3.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 5.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 3.5
- Mother GamesRated ★ 3.0