Titles you rated
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Movie 43Rated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0- AliveRated ★ 3.5