Movies
Ratings
507
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
The Invisible GuestRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 2.5