Movies
Ratings
165
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 1.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0