Titles you rated
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
CalifornicationRated ★ 4.0
CalifornicationRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Dunia: Into a New WorldRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5