Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
CliffhangerRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Assault on Precinct 13Rated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5