Series
Ratings
27
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
LIFERated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0