Series
Ratings
67
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0