Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5