Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0