Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 1.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
LucaRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 3.0
ChefRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 0.5
The King's ManRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
AquamanRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 1.0
Little WomenRated ★ 2.0