Titles you rated
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 5.0