Movies
Ratings
303
Saw IIRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 2.5
The Eighth DayRated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 0.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 2.0
Shall We Dance?Rated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
My Blueberry NightsRated ★ 4.0