Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5