Titles you rated
Never Back DownRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
RayRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 3.5