Series
Ratings
34
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0