Titles you rated
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5