Movies
Ratings
604
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 2.5
Scary Movie 2Rated ★ 1.5
FrankRated ★ 4.5
AquamarineRated ★ 2.5
GremlinsRated ★ 2.5
God of GamblersRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5