Movies
Ratings
304
InterstellarRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 2.0