Series
Ratings
198
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5
Too Bright For RomanceRated ★ 3.0- SwampRated ★ 3.5
- Forgotten SeasonRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 1.5
Dr. STORKSRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
MonstarRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.5