Titles you rated
Innocent ThingRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.5
An EducationRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Spider ForestRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 2.0
AliensRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 2.5