Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5