Titles you rated
SaltburnRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Dead Don t DieRated ★ 3.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
DuneRated ★ 1.5
Blue VelvetRated ★ 1.0
The Great BeautyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
A League of Their OwnRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Barney's VersionRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.5