Series
Ratings
21
The 8 ShowRated ★ 2.0- The ClubhouseRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0