Movies
Ratings
65
Marriage BlueRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 1.5
Love On-AirRated ★ 2.0