Movies
Ratings
879
The People UpstairsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
- Murder ReportRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5