Movies
Ratings
982
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Blue HourRated ★ 3.0
BooksmartRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
New York, New YorkRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5