Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Safe HouseRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0