Titles you rated
BootsRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Outer Range Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Cristóbal BalenciagaRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.5
The Night Agent Season 2Rated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
RipleyRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0