Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
3670Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5- The Cap of FoolsRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5