Movies
Ratings
30
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 5.0