Titles you rated
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
No RegretRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.0
HerbRated ★ 4.0
BewitchedRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Oh My GodRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 0.5
Bring It OnRated ★ 4.0
Ice PrincessRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0