Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0