Movies
Ratings
39
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 1.0
Late AutumnRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0