Movies
Ratings
367
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 2.0- SinglesRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0