Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
DittoRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.5
Remember the TitansRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0