Movies
Ratings
404
Freaky FridayRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
SpyRated ★ 2.0
Big MatchRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
The HelpRated ★ 5.0
OrlandoRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 0.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 1.5
Lady MacbethRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 0.5
Peppermint CandyRated ★ 0.5
MoonlightRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0