Titles you rated
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0