Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
3%Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
KilljoysRated ★ 3.5
Killjoys Season 1Rated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 4.0- 고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 3.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.0- A.I.C.O.Rated ★ 4.0