Titles you rated
LucyRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 0.5
Taken 2Rated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 1.0
Transporter 3Rated ★ 0.5
DerangedRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5