Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
StreetDance 2Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5