Titles you rated
Last HolidayRated ★ 4.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 5.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 4.0
Nijiiro DaysRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 1.5
Suddenly SeventeenRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
#realityhighRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0