Movies
Ratings
142
Doctor ZhivagoRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Adaptation.Rated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Elephant ManRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0