Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0